مراسم بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی

حجت الاسلام والمسلمین حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: امام خمینی(ره) افتخار می کرد که خادم ملت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی در مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: امام خمینی(ره) خود را در پیش خداوند متعال کوچک می کرد به همین دلیل خداوند امام را بزرگ کرد.
وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) در گام اول با نفس مبارزه کرده و بر آن غلبه کرده بود، تصریح کرد: نفس بزرگترین دشمن درونی انسان است و کسی که بر دشمن درونی غلبه کند، می تواند بر دشمنان بیرونی هم غلبه کند و امام راحل هم چنین بودند.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل اضافه کرد: امام خمینی (ره) به معنای واقعی کلمه عالم و حکیم بود و با علم و معرفت به توحید رسیده بود.
حسنی با اشاره به اینکه امروز صحنه انقلاب اسلامی صحنه کربلا است، اظهار کرد: امروز کسانی که به رهبر معظم انقلاب کمک می کنند در حقیقت به سیدالشهدا کمک می کنند.
یادآور می شود این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و مدیحه سرایی از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام///

کلمات کلیدی
مصطفی خداپناه
تهیه کننده:

مصطفی خداپناه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *