در جلسه معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان اردبیل مطرح شد؛

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی گفت: عالمان دینی در خط مقدم مبارزه با شایعات دشمنان در جمع دانشگاهیان و نخبگان کشور هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، طی مراسمی حجت الاسلام والمسلمین حمید علی نسب به مسئولیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان اردبیل معارفه شد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات همکاران؛ همت، صداقت و پشتکار را عامل موفقیت و رشد عنوان کرد و افزود: ایثار، فداکاری، پشتکار، سعه صدر، آرامش و استاد توانمند حوزه و دانشگاه از مهمترین شاخص های اخلاقی و توانمندی حجت الاسلام والمسلمین علی نسب است.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با بیان اینکه خداوند متعال موجودات هستی را هدفمند و به سمت تکامل خلق کرده است، خاطرنشان کرد: بازگشت انسان ها به سوی توحید است، لذا؛  راه های رسیدن به خدا حفظ اعتقادات، اخلاقیات و خدمت رسانی است.

وی با بیان اینکه دشمنان درونی و بیرونی در کمین هستند، حضور عالم دینی در دانشگاه و جمع جوانان و نخبگان را مهم عنوان نمود و تشریح کرد: عالمان دینی در خط مقدم مبارزه با شایعات دشمنان در جمع دانشگاهیان و نخبگان کشور هستند.

ایشان در بخش پایانی صحبت های خود دستگیری از دانشجویان را از لحاظ مالی، ازدواج دانشجویی و مشکلات خانوادگی را یکی دیر از وظائف نهاد در دانشگاه ها عنوان کرد و گفت: عمده ترین مسئولیت مسئولان نهاد حوزه دینی و مذهبی است.

گفتنی است در ادامه جلسه حاضرین نقطه نظرات خود را مطرح کرده و حکم مسئولیت حجت الاسلام والمسلمین علی نسب تنفیذ شد.

کلمات کلیدی
مصطفی خداپناه
تهیه کننده:

مصطفی خداپناه

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *