رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: سردار شهید حاج سلیمانی جانش را با خدا معامله کرد

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی در مراسم گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: بالاترین درجه انسان رسیدن به شهادت، توحید و لقاالله است که یک انسان مومن و متدین می تواند به آن برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی در مراسم گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: بالاترین درجه انسان رسیدن به شهادت، توحید و لقاالله است که یک انسان مومن و متدین می تواند به آن برسد.
وی اضافه کرد: سردار شهید سلیمانی به عهدی که با خدا بسته بود، رسید و انتظار شهادت یکی از بزرگترین خواسته های هر انسان مومن و ولایتمداری است.
حسنی با اشاره به اینکه انسان های بزرگ با خدا معامله می کنند، ادامه داد: سردار شهید سلیمانی جزو مردان خدا بود و به عهد و پیمانی که با ولایت بسته بود، وفا کرد و در راه نظام و انقلاب اسلامی به درجه شهادت نائل آمد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با اشاره به ویژگی های سردار شهید سلیمانی تصریح کرد: مجاهد فی سبیل الله، اخلاص در عمل، دشمن شناس، بصیر، ولایتمدار و وطن پرستی از ویژگی های این سردار بزرگ بود.
وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی حسین وار و با قدرت تمام وارد سوریه شد و داعش را شکست داد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل افزود: سردار شهید سلیمانی بیش از ۴۰ سال با اخلاص تمام در خدمت نظام و انقلاب اسلامی بود.
حسنی ادامه داد: جبهه مقاومت با حضور سردار سلیمانی مقاوم تر شد و به ما درس استکبارستیزی داد.
وی گفت: امروز مذاکره با آمریکا هیچ معنایی ندارد و هر کس حرف از مذاکره با آمریکا بزند، خائن است.
لازم به ذکر است در این مراسم دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در سوگ سردار شهید قاسم سلیمانی به عزاداری و سوگواری پرداختند.

انتهای پیام///


*****


*****


*****


*****


*****


*****


 
کلمات کلیدی
مصطفی خداپناه
تهیه کننده:

مصطفی خداپناه