چاپ        ارسال به دوست

در دیدار نوروزی با دبیران تشکلها و کانون های دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی مطرح شد؛

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: گام دوم انقلاب اسلامی محور حرکت تشکلها و کانون ها در دانشگاه باشد/لزوم تقویت وحدت و همدلی میان تشکلها و کانون ها

قبل از ظهر امروز نشست صمیمی و دیدار نوروزی دبیران تشکل ها و کانون های دانشجویی با رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل معاون و مدیر فرهنگی دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه مبارک شعبان، اجرای برنامه های دینی و مذهبی را در طول سال گذشته فاخر عنوان کرد و گفت: امروزه در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان اسلام نیازمند وحدت و همدلی بیشتری هستیم.

ایشان افزود: برنامه های مصوب در شورای فرهنگی دانشگاه نیازمند مشارکت جمعی برای اجرای آن است.

وی با اشاره به حادثۀ سیل در کشور و سلب آرامش از هموطنانمان در برخی استان ها، تشکلها و کانون ها را برای جمع آوری و ارسال کمک های اولیه تشویق کرد و گفت: اولویت برنامه های سال 98 گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

حجت الاسلام حسنی تاکید کرد: برنامه ریزی برای ازدواج آسان دانشجویی و حضور پررنگ جوانان در صفوف نماز جماعت محور اهداف تشکلها و کانون های دانشجویی باشد.

دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال نو به ارائه گزارشی از دستاوردهای دانشگاه محقق اردبیلی در سال 97 پرداخت و گفت: رتبه و جایگاه علمی دانشگاه برای دانشجویان مؤثر است که علیرغم وجود شرایط سخت، رتبه دانشگاه محقق اردبیلی 8 مرتبه ارتقاء یافته است.

وی اظهار داشت: میزان میانگین رشد رتبه های علمی کشور 8 درصد است که در دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به میانگین دانشگاههای دیگر 50 درصد رشد حاکم بوده است.

دکتر حبیبی تاکید کرد: ما باید باشکست تحریم ها در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی و اقتصادی حقانیت خود را بر همگان آشکار سازیم.

گفتنی است در ادامه از دبیران کانون ها، تشکل ها و نشریات برتر دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام///


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********


**********١٦:٤٢ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٥٥١٥٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد