چاپ        ارسال به دوست

تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی تقوی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور ضمن ارزیابی مثبت فعالیت‌های انجام گرفته شده توسط نهاد رهبری دانشگاه، خاطرنشان کرد: عاملی که سبب شده دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان یکی از کم حاشیه‌ترین دانشگاه های کشور باشد، وجود وحدت بین نهاد رهبری و مجموعه دانشگاه است.

وی افزود: اگر محیط دانشگاهی یک محیط توحیدی باشد در این صورت است که با وجود اختلاف سلیقه‌ها همه در کنار هم و برای رسیدن به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند کرد.

دکتر تقوی ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مدبر، تصریح کرد: آقای دکتر حسنی ضمن مسئول نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی، همزمان ریاست دفاتر نهاد رهبری دانشگاه های استان اردبیل را هم برعهده خواهند گرفت.

پروفسورگودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی هر سال نسبت به سال قبل افزایش پیدا می‌کند، افزود: در خصوص برگزاری اردوهای راهیان نور، فرماندهی قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل به دانشگاه محقق اردبیلی واگذار شده است که در سال ۱۳۹۴ رتبه اول کشور و در سال ۱۳۹۵ رتبه دوم کشور را کسب کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه روحانیون استان اردبیل از مزایای نسبی این استان هستند، اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیف‌اله مدبر مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی زحمات قابل تقدیری در دانشگاه کشید و حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی یک روحانی آگاه و مردم‌دار است.

صادقی نسبت مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و روسای دانشگاه‌ها را نسبت مقام معظم رهبری و رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: اعتقاد به روحانیت یک اعتقاد قلبی است و هیچ موقع وجه اداری و سازمانی به وجه روحانیت غلبه نکرده است.

در ادامه حجت‌الاسلام والسلمین دکتر عبدالله حسنی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ محقق اردبیلی نیز تاکید کرد: هر کسی که مسئولیتی برعهده آن شخص محول می‌شود باید شبانه‌روز برای انجام خدمت خود تلاش کند و طبق منویات مقام معظم رهبری هدفش ریاست نباشد، خدمت باشد.

وی خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران را همان خدمت در عصر و زمان اهل‌بیت علیهم‌السلام دانست و تصریح کرد: نهاد رهبری دانشگاه به تنهایی نمی‌تواند در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان بایستد و نیازمند وحدت دانشگاهیان است.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیف الله مدبر مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه رشد چشمگیری داشته است، اظهار داشت: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به عنوان راهبر عمل می‌کند و محور اصلی بیانات و خواسته‌های مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد: سرعت تصمیم‌گیری در نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی بالا بوده است که یکی از عوامل آن وجود نمایندگی‌های این دفتر در دانشکده‌های مختلف دانشگاه است.

دکتر مدبر در پایان صحبت‌های خود با اشاره به هزینه کرد ۱۸۰ میلیون تومان برای مسجد دانشگاه محقق اردبیلی آن را به عنوان یکی از بارزترین فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در دانشگاه نام برد.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن قرائت حکم مسئولیت حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی هدایایی از طرف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، سپاه حضرت عباس علیه‌السلام استان اردبیل، دانشگاه علمی و کاربردی استان و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مدبر اهدا شد و از زحمات ایشان تقدیر به عمل آمد.

***

***

***

***

***


١٣:٠٠ - دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٦٤٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد