چاپ        ارسال به دوست

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان؛

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: مجهز شدن به سلاح علم در کنار ابزار های فرهنگی، مسبب پیشرفت و آبادانی کشور می شود

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در دیدار جمعی از تشکل های دانشجویی با نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبریک میلاد خجسته پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، به معرفی شرکت کنندگان این دیدار صمیمی پرداخت و خاطرنشان کرد: 40 تشکل دانشجویی در دانشگاه های سراسر استان در حال فعالیت هستند که 20 تشکل از این تعداد مربوط به شهرستان اردبیل است.

ایشان در ادامه سخنان خود به تاریخچه تأسیس مجمع تشکل های دانشجویی در استان پرداخت و گفت: این مجمع در سال 93 برای هماهنگی و همسویی بیشتر برنامه های تشکل های دانشجویی در اردبیل تشکیل شد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی به بیان ویژگی های نسل چهار و جوان انقلاب پرداخت و گفت: اجرای برنامه های بصیرت افزایی در خصوص انتقال ارزش ها و آرمان های انقلاب که انقلاب و دفاع مقدس را درک نکردند وظیفه تشکل های دانشجویی در دانشگاه هاست.

وی در ادامه سخنان خود به تبیین تأثیر اردوهای جهادی در دانشجویان و مناطق محروم پرداخت و گفت: با اینکه متولی اصلی این برنامه پر ارزش بسیج دانشجویی است ولی همه تشکل های دانشجویی به نوعی در این کار خیر و انقلابی سهیم هستند.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در ادامه سخنان خود به تبیین ماهیت مجمع تشکل های دانشجویی پرداخت و گفت: هدف از تشکیل این مجمع، ایجاد روحیه تعاون و همیاری تشکلها و ایجاد وحدت رویه در دانشگاه ها است تا برنامه های به اجرا درآمده از تأثیرگذاری و عمق بیشتری برخوردار شوند.

حجت الاسلام حسنی به نقش راهبری دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: همه ما تلاش می کنیم تا برنامه های فرهنگی، معرفتی و عقیدتی در جهت بصیرت افزایی دانشجویان به بهترین نحو ممکن انجام شود چونکه اعتقاد داریم مجهز شدن به سلاح علم در کنار ابزارهای فرهنگی می تواند منجر به پیشرفت و آبادانی کشور شود.

گفتنی است در ادامه نمایندگان تشکل های دانشجویی نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.***


١٦:١٨ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٢١٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد