چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان و هیئت رئیسه محترم دانشگاه محقق اردبیلی با اساتید دانشکده فنی مهندسی برگزار شد؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل ضمن بیان اهمیت مسئولیت پذیری ،تاکید کرد: هر خدمتی برای این نظام ودر راستای اهداف انقلاب باشد،ماندنی است و در نهایت به دست مبارک امام عصر(عج)خواهد رسید.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی ضمن خطاب قرار دادن اساتید بیان کرد: شما را انقلاب تربیت کرد وشما اساتید از بهترین ثمرات چهل ساله انقلاب هستید.

ایشان با بیان اینکه اساتید باید تحولات بزرگی در دانشگاه انجام دهند ،تصریح کرد: ماباید نو آوری هایی در دانشگاه ایجاد کنیم که دیگران سراغ ما بیایند.

وی افزود:اساتید باید در حوزه تخصصی تعهد هم به دانشجو بیاموزند و کاری کنند که دانشجویان متعهد باشند.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل با تاکید بر اینکه اعمال و رفتار انسان آثار وضیعی خود را در زندگی او می گذارد،تصریح کرد: یکی از حکمت های الهی در نظام آفرینش این است که نظام هستی نسبت به کردارهای انسان بی تفاوت نیست و در برابر نیک و بد اعمال آدمی واکنش مناسب نشان می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی تاکید کرد:ما مدیون شهدا هستیم و هر کاری که انجام می پذیرد در سایه امنیتی است که شهدا برای ما فراهم کرده اند.

دکتر عزیز حبیبی ،رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز دکتر عزیز حبیبی در نشست هم اندیشی با اعضای هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی گفت: هم اکنون ۳۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع پروژه عمرانی در دانشگاه فعال است.

وی افزود: برای اولین بار دانشگاه محقق اردبیلی در رنکینگ Green Metric دانشگاه های جهان، رتبه ۹ ایران و ۴۲۷ جهان را کسب کرده است که در این نظام رتبه بندی شاخص های مختلفی همچون زیرساخت های موجود در راستای ایجاد محیط زیست مناسب، توجه به مصرف بهینه انرژی و تغییرات آب و هوا، میزان تولید و بازیافت پسماندها، میزان مصرف و بازیافت آب، به کارگیری سیستم های حمل و نقل بدون آلایندگی و نیز آموزش و پژوهش در حوزه صیانت از محیط زیست به عنوان شاخص های اصلی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی راه اندازی شده است، ادامه داد: مهندس قدرت حاجی نوری خیر اردبیلی احداث خوابگاه ۱۴ واحدی برای دانشجویان متاهل دانشگاه محقق اردبیلی متقبل شده است.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: مدیر باید دارای روحیه جهادی بوده و پایه کار، برخورد منصفانه و عادلانه با همکاران، تلاش برای افزایش همدلی و هم افزایی و تعامل با شبکه مدیریتی دانشگاه از دیگر ویژگی های یک مدیر باشد.

انتهای پیام//

١٠:١٧ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦١٧٦٢    /    تعداد نمایش : ١٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد