پیام رهبر معظم انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
امام خامنه ای تاکید کردند: پیوستن دانشجویان ایرانی در هر نقطه از جهان به حرکت پیشرفت و بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان، جهاد فی سبیل‌ الله است.
 چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی درگذشت آیت الله حاج سید ابراهیم سید حاتمی عالم جلیل القدر و نمایندۀ سابق مجلس خبرگان رهبری، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل پیامی را صادر کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، متن این پیام به شرح زیر می باشد:
 دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی
قبل از ظهر امروز مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور پرشکوه مردم استان اردبیل در مصلی این شهرستان برگزار شد.
 يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مراسم گرامیداشت سالروز حماسۀ 9دی مطرح شد؛
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: تلاش دشمن برای جداسازی امت از رهبری و ولایت فقیه/ مسئولیت افزایش آگاهی و بصیرت در جامعه برعهدۀ اساتید و نخبگان دانشگاهی است
قبل از ظهر امروز مراسم گرامیداشت فرارسیدن سالروز حماسه 9دی و میثاق امت با ولایت در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی با حضور اساتید، کارکنان، دانشجویان بسیجی، بسیج طلاب استان اردبیل، هیات رئیسه دانشگاه و رئیس حوزه های علمیه اردبیل برگزار شد.
 شنبه ٨ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیۀ دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل بمناسبت 9دی سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل همگام با اساتید، کارکنان، دانشجویان و مردم شریف این استان شکوه 9دی را در صیانت از اقتدار نظام، ضرورت حفظ امنیت کشور، فصل الخطاب بودن فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی و توجه به جنگ رسانه ای دشمن بویژه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دانسته و ضمن محکومیت فتنه گران در هر برهه ای از زمان، مردم را به آگاهی و بصیرت هر چه بیشتر دعوت می نماید.
 شنبه ٨ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار حوزویان و دانشگاهیان با نمایندۀ ولی فقیه در استان و امام جمعۀ اردبیل
آیت الله دکتر سید حسن عاملی نمایندۀ ولی فقیه در استان اردبیل: دو بار علمی و تربیتی وجود دارد که بار علمی بر دوش دانشگاهیان و بار تربیتی بر دوش حوزویان گذاشته شده است.
 سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه مطرح شد؛
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از رهاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بوده و تمدن نوین اسلامی در سایۀ وحدت هرچه بیشتر این دو نهاد مقدس حاصل می شود
بامداد روز گذشته ( 26 آذر ماه روز دوشنبه) نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با حضور اساتید حوزه و دانشگاههای استان اردبیل در محل سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
 سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در محفل اُنس با قرآن کریم دانشگاه محقق اردبیلی مطرح شد؛
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل: قرآن، درمان تمامی مشکلات جامعه/ فضای مجازی یکی از عوامل دور افتادن جامعه اسلامی از قرآن است
ظهر امروز (یکشنبه 25 آذر ماه) به همت بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی محفل اُنس با قرآن کریم با حضور قاریان برتر و ممتاز کشوری و بین المللی در مسجد این دانشگاه همراه با اجرای گروه تواشیح فرقان برگزار شد.
 دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>





تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد