چاپ        ارسال به دوست

نشست بررسی برنامه های فرهنگی اجرا شده در سالتحصیلی 96-97 دانشگاه محقق اردبیلی


به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از نظام ائمه معصومین علیهم السلام است، تصریح کرد: خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران، خدمت در حضور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

وی افزود: خدمت در این نظام مایۀ افتخار و علاوه بر احیای خون شهدای انقلاب اسلامی، احیاگر خون شهدای کربلا و آرمان های آنها را نیز شامل می شود.


ایشان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله اظهار کرد: امورات فرهنگی یک امر تدریج پذیر است و خدمت گزاری در این مسیر سنت حسنه و باقیات الصالحات است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی در ادامه صحبت های خود با ارزیابی برنامه های فرهنگی دانشگاه اظهار کرد: مسئولین فرهنگی دانشگاه ها در جهت احیای ارزش های انقلابی تلاش خود را افزایش داده و آن را به عنوان یکی از اولویت های اصلی برنامه ریزی های خود قرار دهند.

ایشان در پایان با بیان اینکه دشمنان اسلام هجمه های زیادی را برای از یاد بردن یاد و خاطره شهدا بکار می گیرند، افزود: شهدای هشت سال دفاع مقدس یادآور ارزشهای اسلامی و سرشار از عزّت و اقتدار است.


دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی دانشگاه اظهار کرد: حرکت نیروهای فرهنگی براساس ابتکار عمل و خلاقیت بوده و باید برنامه های فرهنگی طبق نیاز اجرایی شود.

وی افزود: فعالین عرصه فرهنگی دانشگاه با نیت خالص خود مسبب حرکت و اجرای برنامه های فرهنگی دانشگاه شده اند.

ایشان با اشاره به بخش های مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و معرفی مسئولین آن، از برنامه های پیشرو ازجمله افتتاح نمایشگاه اندیشه حسینی در بخش کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه نامبرد.

در این مراسم مهندس علیرضا دستور مدیر حراست دانشگاه نیز با ارزیابی مثبت فعالیت های فرهنگی انجام گرفته شده در دانشگاه، موانعی را به عنوان مسبب کاهش کیفیت امورات فرهنگی دانشگاه برشمرد.

گفتنی است در بخش پایانی دیگر اعضا نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.


***


***١٣:٣٥ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٨٢٩٦    /    تعداد نمایش : ١٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد