چاپ        ارسال به دوست

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: ضرورت مراقبت از حمله سایبری، نرم افزاری و تبلیغات منفی دشمن

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به ضرورت مراقبت از حمله سایبری، نرم افزاری و تبلیغات منفی دشمن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسنی در مراسم بزرگداشت شهدا و درگذشتگان سانحه هوایی و مرحومه دکتر مهسا پیرهاشمی دانشجوی فوق دکتری و پژوهشگر برتر دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه انسان برای رسیدن به خدا به این عالم آمده است، گفت: آخرت مقام رفیعی برای کسانی است که عمل صالح انجام دهند.
حجت الاسلام حسنی با اشاره به سانحه هوایی اخیر در کشور، گفت: باید ببینیم عامل اصلی ترور این فرهیختگان و مردم عزیز ما چه کسی بوده است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی شهدای این سانحه جزو سرمایه های نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: اگر آمریکای جنایتکار سردار سلیمانی را به شهادت نمی رساند، این اجتماع عظیم در سراسر کشور و دنیا ایجاد نمی شد و باعث عصبانیت و تنگ شدن صحنه به دشمنان نمی گردید.
وی با بیان اینکه امروز باید زمان شناس و دشمن شناس باشیم، تاکید کرد: امروز دشمن بزرگ ما آمریکا و اسرائیل است و دشمنی ما با اینان نیز دشمنی فردی، گروهی و حزبی نیست؛ بلکه دشمن ما بخاطر اسلام و قرآن است.
حسنی گسترش اسلام و ظهور انقلاب اسلامی در سراسر دنیا را به دست ولی فقیه زمان دانست و این مهم را عامل ترس دشمن معرفی کرد و گفت: دشمن از مرجعیت، رهبری و وحدت ما واهمه دارد و هیچ وقت نمی تواند در جبهه تسلیحاتی و جنگ رو در روی ایران بایستد.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل با بیان اینکه امروز امثال سردار سلیمانی در ایران بسیار است، گفت: در جریان شهادت سردار سلیمانی، مردم همه آمدند و گفتند همه ما انقلابی و بسیجی هستیم و پشت نظام و ولایت ایستاده ایم.
وی با بیان اینکه ما تربیت شده مکتب امام حسین(ع) هستیم و از سیدالشهدا یاد گرفته ایم که زیر بار ذلت نرویم، افزود: در حال حاضر تمام سعی دشمن این است که به صورت نرم افزاری، شایع پراکنی و تبلیغات منفی وارد شود که در این خصوص باید مراقبت کنیم.
ایشان با بیان اینکه پاسداران سپاه در طول چهل سال گذشته زحمت کشیده و انقلاب اسلامی را از شر دشمنان حفظ کرده اند، خاطرنشان کرد: پاسداران شب و روز در کنار ملت، با ملت و برای ملت تلاش کرده اند.
وی اضافه کرد: از این به بعد دشمنان بیش از پیش حمله سایبری، نرم افزاری و تبلیغات منفی علیه مقدسات و انسان های شایسته نظام انجام خواهند داد که ملت شریف ایران باید با هوشیای و آگاهی دشمن را شناخته و اجازه ندهند کوچکترین صدمه ای از جانب دشمنان به نظام و انقلاب وارد شود.

انتهای پیام///


*****


*****


*****


*****١٥:٣٥ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٣٢٧٧    /    تعداد نمایش : ١٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی می باشد